Koło emerytów

ŚMIERĆ NASZEGO EMERYTOWANEGO FUNKCJONARIUSZA Ś.P. ASP. W ST.SPOCZ. PIOTRA STRZELECKIEGO

Zarząd Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP Koło Nr 1 w Poznaniu składa najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci naszego emerytowanego funkcjonariusza ś.p. asp. w st.spocz. Piotra Strzeleckiego.

Komunikat wycieczka do Wrocławia do oceanarium.

Zarząd Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP Koło Nr 1 w Poznaniu organizuje w październiku 2021r. wycieczkę do Wrocławia do oceanarium.
Zapisy trwają do końca września. Zgłoszenia przyjmuje w Zarządzie Koła lub telefonicznie kol. Kazimierz Kucierski tel. 600 179 242 oraz kol. Władysław Kaczmarek tel. 501 413 489

Za Zarząd:
Kazimierz Kucierski

Sprawozdanie z zawodów wędkarskich.

Sprawozdanie
z przeprowadzonych zawodów wędkarskich, które odbyły się 17.07.2021r. na jeziorze Góra.
Sędzia zawodów przyznał następujące miejsca:
1. Zajączkowski Wacław
2. Wójcik Janusz
3. Kaczmarek Władysław
4. Jagodziński Juliusz
5. Brzeziński Borys
6. Puziak Marian
7. Fedoruk Eugeniusz
Po dekoracji medalowej przez sędziego zawodów Kazimierza Kucierskiego i wręczeniu upominków zaproszono wszystkich uczestników zawodów do tradycyjnego poczęstunku strażackiego.

Zawody wędkarskie

Zarząd Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP Koło Nr 1
w Poznaniu organizuje zawody wędkarskie, które odbędą się w dniu
17 lipca br. o godzinie 10:00 na jeziorze Góra (gmina Pobiedziska).
Zapisy do uczestnictwa w zawodach należy zgłaszać do dnia 6 lipca br. w Zarządzie Koła lub u kol. Kazimierza Kucierskiego nr tel. 600 179 242 oraz u kol. Władysława Kaczmarka tel. 501 413 489

Za Zarząd:
Kazimierz Kucierski

Komunikat dla wyjeżdżających na wycieczkę zagraniczną i krajową.

Koło nr 1 Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Poznaniu, organizuje wycieczkę zagraniczną i krajową w bieżącym roku, zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie się do zarządu biura lub pod nr tel. 600 179 242 Kol. Kazimierz Kucierski.
ilość osób ograniczona.

Za Zarząd:
Kazimierz Kucierski.

Zapraszamy na wycieczkę do Nowego ZOO

Koło nr 1 Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Poznaniu, organizuje wycieczkę do Nowego Zoo w Poznaniu w dniu 28 maja br. o godzinie 10:00.
Zbiórka przy portierni, ul. Kaprala Wojtka 3 (Dyrekcja). Chętne osoby mogą zgłaszać się do 21 maja br. pod numerem tel. 600 179 242 Kol. Kazimierz Kucierski lub pod numerem tel. 501 413 489 Kol. Kaczmarek Władysław (w razie niepogody wycieczka zostanie odwołana).

Za zarząd
Kazimierz Kucierski

Życzenia z okazji Strażackiego Święta

Z okazji nadchodzącego dnia strażaka które mają się odbyć 4 maja bieżącego roku życzę wszystkim strażakom emerytom, inwalidom oraz funkcjonariuszom służby czynnej i pracownikom cywilnym wszystkiego najlepszego a przede wszystkim dużo zdrowia w tych ciężkich chwilach pandemii
Zarząd Koła Nr 1
Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP

Życzenia Wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Koło nr 1 Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP składa wszystkim emerytom, rencistom, funkcjonariuszom, pracownikom cywilnym i ich rodzinom serdeczne życzenia Zdrowych i Spokojnych Świąt.

Zmarła podpułkownik w st. spocz. Bogumiła Undrych

Zarząd Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP Koło Nr 1 w Poznaniu składa najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Pani podpułkownik w st. spocz. Bogumiły Undrych.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 19 stycznia br. o godz. 9.20, na cmentarzu Miłostowskim, wejście od ul. Warszawskiej

Za Zarząd
Kazimierz Kucierski

Strony