Koło emerytów

Komunikat dla wyjeżdżających na wycieczkę zagraniczną i krajową.

Koło nr 1 Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Poznaniu, organizuje wycieczkę zagraniczną i krajową w bieżącym roku, zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie się do zarządu biura lub pod nr tel. 600 179 242 Kol. Kazimierz Kucierski.
ilość osób ograniczona.

Za Zarząd:
Kazimierz Kucierski.

Zapraszamy na wycieczkę do Nowego ZOO

Koło nr 1 Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP w Poznaniu, organizuje wycieczkę do Nowego Zoo w Poznaniu w dniu 28 maja br. o godzinie 10:00.
Zbiórka przy portierni, ul. Kaprala Wojtka 3 (Dyrekcja). Chętne osoby mogą zgłaszać się do 21 maja br. pod numerem tel. 600 179 242 Kol. Kazimierz Kucierski lub pod numerem tel. 501 413 489 Kol. Kaczmarek Władysław (w razie niepogody wycieczka zostanie odwołana).

Za zarząd
Kazimierz Kucierski

Życzenia z okazji Strażackiego Święta

Z okazji nadchodzącego dnia strażaka które mają się odbyć 4 maja bieżącego roku życzę wszystkim strażakom emerytom, inwalidom oraz funkcjonariuszom służby czynnej i pracownikom cywilnym wszystkiego najlepszego a przede wszystkim dużo zdrowia w tych ciężkich chwilach pandemii
Zarząd Koła Nr 1
Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP

Życzenia Wielkanocne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Koło nr 1 Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP składa wszystkim emerytom, rencistom, funkcjonariuszom, pracownikom cywilnym i ich rodzinom serdeczne życzenia Zdrowych i Spokojnych Świąt.

Zmarła podpułkownik w st. spocz. Bogumiła Undrych

Zarząd Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP Koło Nr 1 w Poznaniu składa najszczersze kondolencje oraz wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Pani podpułkownik w st. spocz. Bogumiły Undrych.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się 19 stycznia br. o godz. 9.20, na cmentarzu Miłostowskim, wejście od ul. Warszawskiej

Za Zarząd
Kazimierz Kucierski

Informacje o uroczystościach pogrzebowych śp. kpt. w st. spocz. Bogdana Stachowiaka

Msza Św w intencji zmarłego śp. kpt. w st. spocz. Bogdana Stachowiaka odbędzie się 29 grudnia br o godz.10.00 w Kościele Matki Boskiej Bolesnej przy ul. Głogowskiej 97 w Poznaniu.
Pogrzeb o godz.11.30 na Cmentarzu Górczyńskim.

Za Zarząd
Prezes Kazimierz Kucierski

Życzenia Świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2021 Roku Zarząd Koła nr 1 Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP składa wszystkim emerytom i rencistom pożarnictwa oraz funkcjonariuszom pożarnictwa służby czynnej, pracownikom cywilnym i ich rodzinom życzenia zdrowych, spokojnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku !
Aby ten świąteczny czas wprowadził w nasze życie dużo szczęścia i pokoju.

Za Zarząd:
Kazimierz Kucierski

Komunikat

W związku z pandemią panującą w kraju, zawieszam działalność zarządu koła nr 1 Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP od dnia 28 grudnia do odwołania.

Za Zarząd:
Kazimierz Kucierski

22 grudnia biuro nieczynne

Zarząd Koła Nr 1 Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP informuje, iż dnia 22 grudnia 2020r. biuro Zarządu Koła Nr 1 Związku Emerytów i Rencistów Pożarnictwa RP będzie nieczynne.

Za Zarząd:
Kazimierz Kucierski

Strony